O nás

Jsme vegetariánská a veganská samoobslužná jídelna. Upřednostňujeme kvalitní suroviny od místních zemědělců, dle sezóny a možností i v BIO kvalitě. Vaříme tradiční pokrmy, ale i mezinárodní kuchyni z celého světa. Samozřejmostí jsou a budou nové netradiční recepty, které plánujeme vytvářet společně s naším kuchařským týmem pro vás na míru. Máme pro vás vybavenou  kuchyni nejmodernějším zařízením, pro co nejlepší kvalitu pokrmů.

Vegetariánství

Je stravovací směr, kde se buď z etických, náboženských nebo zdravotních důvodů vyloučí z jídelníčku veškeré maso, ryby a výrobky z nich. Můžete se těšit na vajíčka, mléko i sýry od vesnických slepiček a kraviček, případně i v BIO kvalitě.

Veganství

Je pokročilejší vegetariánský stravovací směr. Většinou z etických nebo ze zdravotních důvodů se vylučují veškeré živočišné produkty z jídelníčku. Např. maso, vejce, med, mléko a výrobky z nich. Lidé často při přechodu na toto stravování pociťují návaly energie a zvládají více věcí najednou. Jsou dokazatelné příklady vytrvalostních sportovců, kteří mají lepší výkon.

Vitariánství (raw)

Vychází z veganství. Jediný rozdíl je v tom, že se veškerá strava tepelně upravuje maximálně do 42oC a nevylučuje se med. Zaměřuje se zejména na kvalitní BIO potraviny. Tím, že strava je takřka syrová, dostáváme do těla spoustu živin, které se při tepelné úpravě ztrácí. Takové velké množství výživných látek sebou nese i riziko předávkování, proto se doporučuje jíst malé množství.

 Náš  tým je ochoten Vám kdykoliv poradit a pomoct s výběrem menu i radou.

Náš zákazník náš pán.

 • Petra Snovická

  Kuchařka
 • Lucie Erbanová

  Jednatel společnosti
 • Petr Šrámek

  Šéfkuchař
 • Vendulka Hlavenková

  Pomocnice v kuchyni
Top