O nás

Jsme samoobslužné bistro, které vaří pro všechny, kteří se rádi stravují podle zásad zdravého životního stylu. Vaříme pro vegany, vegetariány i milovníky masa. Naše jídla jsou vždy z čerstvých surovin, používáme čerstvé bylinky, nepřesolujeme. V naší kuchyni nenajdete žádné umělé dochucovadla, náhražky a polotovary. Přijďte si na oběd, po kterém Vám bude dobře, který Vás neunaví a nezatíží Váš organismus. Vaříme jinak, vaříme lépe!

Vegetariánství

Je stravovací směr, kde se buď z etických, náboženských nebo zdravotních důvodů vyloučí z jídelníčku veškeré maso, ryby a výrobky z nich. Můžete se těšit na vajíčka, mléko i sýry od vesnických slepiček a kraviček, případně i v BIO kvalitě.

Veganství

Je pokročilejší vegetariánský stravovací směr. Většinou z etických nebo ze zdravotních důvodů se vylučují veškeré živočišné produkty z jídelníčku. Např. maso, vejce, med, mléko a výrobky z nich. Lidé často při přechodu na toto stravování pociťují návaly energie a zvládají více věcí najednou. Jsou dokazatelné příklady vytrvalostních sportovců, kteří mají lepší výkon.

Vitariánství (raw)

Vychází z veganství. Jediný rozdíl je v tom, že se veškerá strava tepelně upravuje maximálně do 42oC a nevylučuje se med. Zaměřuje se zejména na kvalitní BIO potraviny. Tím, že strava je takřka syrová, dostáváme do těla spoustu živin, které se při tepelné úpravě ztrácí. Takové velké množství výživných látek sebou nese i riziko předávkování, proto se doporučuje jíst malé množství.

 Náš  tým je ochoten Vám kdykoliv poradit a pomoct s výběrem menu i radou.

Náš zákazník náš pán.

Top